Busem dookoła Polski

Czym się zajmujemy

Zajmujemy się przewozem osób od kilkunastu lat. Posiadamy wiele busów i autokarów. Oferujemy wiele rodzajów przewozów, od przewozów autokarem po przewozy busem. Naszym celem jest wykonywanie swojej pracy staranie i z pełnym profesjonalizmem, tak aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm, a ponadto korzystne ceny.

Oferta

Dysponujemy busami i autorami do przewozu osób. Świadczymy usługi w całej Polsce i poza granicami. Umożliwiamy wynajęcie busa wraz z kierowca. Istnieje możliwość żeby mówił on po angielsku. W naszej ofercie jest transport osób Barlinek, transport osób Kostrzyna, transport osób Dębno, transport osób Gorzów, transport osób Międzyrzecze, transport osób Skwierzyna.

Sposób zamawiania autokaru

Istnieją trzy możliwości zamawiania busów. Pierwszy telefoniczny, na numer podany na stronie internetowej. W godzinach podanych tam możliwe jest zamówienie busa, telefony od państwa odbiera nasza sekretarka, która zgłoszenie zapisuje w systemie tak aby na pewno na podany dzień był przygotowany bus. Drugi sposób to przybycie osobiście do siedziby naszej firmy i zgłoszenie zlecenia w sekretariacie. Ostatnim sposobem jest zgłoszenie internetowe poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie. Każdy z tych sposobów jest pewny i gwarantuje, że bus będzie na czas.

Co nas wyróżnia

Nasze atuty to wszechstronność, punktualność, profesjonalizm. Dysponujemy nowoczesnymi, przestronnymi, klimatyzowanymi pojazdami i w pełni wykwalifikowaną obsługą. Nasi mechanicy dbają o to by wszystkie pojazdy były idealne pod względem technicznym jak i estetycznym. Dbamy o to by nasi klienci czuli się w czasie jazdy komfortowo i bezpiecznie. Dbamy również o to ny wszelkie uwagi były rozpatrywane i uwzględniane natychmiast po ich zgłoszeniu a bus który ma jakieś usterki nie wyjechał w podróż. Gwarantujemy naszym klientom ubezpieczenie od wszelkich zdarzeń losowych i wypadków. Obsługujemy zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Dlaczego zaufało nam tak wiele osób ?

Dlatego, że nigdy nie redukujemy kosztów kosztem naszych klientów, dbamy o ich komfort. Jesteśmy zorganizowani i punktualni. Nigdy nie ukrywamy niczego przed klientem. Nasze pojazdy są sprane. Również dlatego że nasi kierowcy są zawsze życzliwi dla klientów i chętnie pomogą w potrzebie. Pilnujemy również kultury zarówno pracowników jak i pasażerów aby wszystkim nam podróżowało się lepiej. Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.